ПРАВИЛА ТА УМОВИ

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

 

Fertility Solutions Agency/ Фертіліті Солюшенз Ейдженсі

 

  1. ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТА ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Цей веб-сайт //fertilitysolutionsagency.kiev.ua/  (далі – “Веб-сайт”) публікує ТОВ «Фертіліті Солюшенз Ейдженсі» (код ЄДРПОУ 39444896; місце провадження господарської діяльності: 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26K)

Ці Правила та умови (далі – “Умови”) застосовуються до використання Веб-сайту та послуг, пропонованих ТОВ Фертіліті Солюшенз Ейдженсі (іменовані далі “Ми”, “Ми”, “Наше”, “Агентство” тощо) фізичним особам (іменовані далі “Ви”, “Ваші” тощо).

Доступ до веб-сайту та використання його вмісту регулюються умовами використання, представленими нижче. Акт доступу та перегляду цього веб-сайту означає, що користувач Інтернету повністю та беззастережно приймає наступні положення.

 

  1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

 

Агентство є власником доменного імені Веб-сайту.

Веб-сайт, а також його компоненти (зокрема текст, структура, програмне забезпечення, анімовані елементи, фотографії, відео, ілюстрації, малюнки, графічні зображення, логотипи тощо) є творчими роботами, захищеними Законом України «Про авторські права та суміжні права »від 23 грудня 1993 р. № 3792-XII. Вони є єдиною власністю Агентства; остання є єдиною стороною, уповноваженою користуватися згаданою інтелектуальною власністю та суміжними правами, творчими роботами, програмним забезпеченням, базами даних, інтерпретаціями та правами на зображення, як автор або за допомогою офіційного дозволу чи ліцензії.

Використання всього веб-сайту або його частини, зокрема, шляхом завантаження, відтворення, передачі, представлення чи розповсюдження для інших цілей, крім особистого та приватного використання, та з комерційною метою користувачем Інтернету категорично заборонено.

Забороняється створювати будь-які гіпертекстові посилання на будь-яку веб-сторінку або компоненти Веб-сайту без попереднього письмового дозволу від нас. Зазначений дозвіл може бути відкликаний у будь-який момент. Будь-які веб-сайти з гіпертекстовими посиланнями на веб-сайт або будь-який його компонент не перебувають під нашим контролем. Агентство офіційно відмовляється від будь-якої відповідальності (особливо щодо редакційного вмісту) щодо доступу до таких веб-сайтів та їх змісту.

 

III. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

Агентство зобов’язується забезпечувати точність та оновлення інформації, опублікованої на Веб-сайті, наскільки це можливо. Компанія залишає за собою право виправити вміст у будь-який час і без попереднього повідомлення. Однак Агентство не може гарантувати точність та вичерпність інформації, розміщеної на веб-сайті. Зазначена інформація не може становити жодних гарантій чи зобов’язань Агентства щодо користувача Інтернету.

 

Зокрема, Агентство не несе відповідальності за:

– Будь-яку неточність або упущення щодо інформації, доступної на Веб-сайті;

– усі та будь-які збитки, що виникли внаслідок комп’ютерного вторгнення третьої сторони, що призвело до модифікації інформації, розміщеної на Веб-сайті;

– будь-які прямі або непрямі збитки, незалежно від причини, походження, характеру та наслідків, спричинені внаслідок доступу будь-кого до Веб-сайту або неможливості отримати доступ до зазначеного Веб-сайту.

 

Агентство застосовує засоби, призначені для забезпечення безпеки файлів, створених на основі персональних даних, зібраних з веб-сайту. Однак офіційно зазначаємо, що Агентство не контролює ризики, пов’язані з роботою Інтернету, і звертає увагу користувачів Інтернету на наявність можливих ризиків з точки зору конфіденційності даних, що передаються через цю мережу.

Агентство повідомляє користувачів Інтернету, які переглядають Веб-сайт, що ці юридичні умови можуть бути змінені в будь-який час. Такі поправки публікуються в Інтернеті та вважаються прийнятими всіма користувачами Інтернету, що мають доступ до Веб-сайту, після того, як згадані поправки будуть опубліковані в Інтернеті.

 

Якщо у користувача Інтернету виникають запитання щодо використання Веб-сайту та / або цих юридичних умов, або будь-який запит, з яким він або вона бажає звернутись до Агентства, йому пропонується надіслати повідомлення електронною поштою fsa@adonis-o.com.ua.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top